درباره ما

صفحه اول > >

معرفی شرکت

با هدف و تمرکز بر ارایه راه حل‌های استفاده از انرژی‌های جایگزین بیش از دو دهه پیش توسط جمعی از خیرین تاسیس گردید.
جمع‌آوری تجارب به دست آمده در مورد گاز مایع ( LPG - Liquid Propane Gas ) باعث شده قاره سبز به عنوان پیشرویی معتبر در بازار گازسوز، گاز طبیعی فشرده ( CNG - Compressed Natural Gas ) معرفی گردد. قاره سبز فعالیت‌های LPG خود را در سال 1994 شروع و در حال حاضر بزرگترین تامین‌کننده کیت گازسوز CNG در بین تمامی سازندگان خودرو در کشور می‌باشد.
مشارکت گسترده کارکنان، ارزش‌های اخلاقی و مسئولیت‌های اجتماعی، و شریک دانستن مشتری در سازمان به عنوان هسته و بنیاد برنامه رضایت‌مندی مشتری، در قاره سبز مطرح می‌باشد. کلیه کارکنان قاره سبز با اعتقاد راسخ بر این موارد و در جهت ارتقاء ارزش‌های سازمانی در تلاش می‌باشند.
کیفیت محصولات و حمایت از مشتری باعث دستاوردهای بزرگی از قبیل کسب عنوان "بهترین سازنده سال2001 " از موسسه استاندارد ایران، کاندید کسب عنوان "کیفیت طلایی اروپا" از موسسه بین‌المللی BID و دریافت عنوان کارآفرین از دانشگاه صنعتی شریف می باشد.

از خدمات خیرخواهانه این شرکت تاسیس کلینیک درمانی سرطان است که در سال 1393 به بهره برداری رسید و با بیش از 52 تخت در حال ارایه خدمات به بیماران نیازمند است.

شرکت قاره سبز گواهینامه استاندارد ISO/TS 16949:2002 را اخذ و در حال حاضر فعالیت‌های خود را به سمت دستیابی به استانداردهای خاص و نیازمندی‌های مشتریان OEM معطوف نموده است.