درباره ما

صفحه اول > >

ماموریت

یکی از ماموریتهای شرکت قاره سبز کمک به حفظ محیط زیست و بهبود بخشیدن به زندگی مردم است . از جمله فعالیت های خیرخواهانه این شرکت تاسیس کلینیک درمان سرطان است که در سال 1393 به بهره وری رسید.

ماموریت اصلی شرکت قاره‌سبز تولید کلیه قطعات CNG برای صنعت خودرو‌سازی و همچنین تهیه قطعات یدکی در سطح بازار مصرف داخلی می‌باشد. در این راستا با توجه به توانمندی‌های بالقوه‌ای که شرکت در این زمینه داراست، سعی در جذب مشتریان بالقوه در سراسر کشور دارد تا به بازده مالی مناسب و شایسته‌ای دست‌ یابد. در حال حاضر اهم مشتریان سازمان دو گروه خودروسازی بزرگ کشور ایران‌خودرو و سایپا می‌باشند که با پتانسیل بهره‌گیری از فناوری‌های نوین، دانش بالای پرسنل و استفاده از تجهیزات پیشرفته و با کارایی‌های بالا، جلب رضایت مشتریان را با ارایه محصولات با کیفیت و خدمات گسترده پس از فروش در اولویت همه امور خود قرار داده است.

 

شرکت قاره‌سبز پایبند به اصول حرفه‌ای بوده و با در نظر گرفتن منافع کلیه ذینفعان و مشتریان سعی نموده با صداقت و حسن روابط با مشتریان در حوزه تجارت خود در سایه ابتکار، خلاقیت و نوآوری‌های بالقوه، سیستمی ایجاد کند که تا پرسنل سازمان در محیطی پویا، پرانگیزه و با حفظ احترام متقابل در کلیه سطوح تمام توان و انرژی خود را برای ارایه هر چه بهتر محصولات بکار گرفته و در جهت دستیابی به اهداف بلند مدت، هم سو با خط‌مشی تعیین‌شده از جانب مدیریت ارشد، گام نهند.